• 4.10.2018 - Slevová akce GAS za 95kč planá při nákupu přes e-shop

  Slevová akce GAS za 95kč platná při nákupu přes e-shop

 • 7.9.2018 - Slevová akce SONNO za 95kč platná při nákupu přes e-shop

  Slevová akce SONNO za 95kč platná při nákupu přes e-shop

 • 1.8.2018 - Zvýhodněný nákup Salvestrol Platinum

  Využijte speciální akce na Salvestrol Platinum prostřednictvím e-shopu. Při nákupu 2 balení sleva 15% 3260,-Kč a při nákupu 3 balení sleva 25% 4315,-Kč

 • 3.5.2018 - Na všechny Vaše problémy jedno řešení: Balíček zdraví na míru

  Na všechny Vaše problémy jedno řešení: Balíček zdraví na míru 3ks doplňků stravy z naši nabídky s celkovou slevou 35% - sleva se nevztahuje na Slavestrol Platinum, Mevalen, ani přípravky, na které probíhají slevové akce nebo akční ceny. *Pokud bude výsledná suma objednávky vyšší než 750 Kč, máte dopravu zdarma *Za nákup v hodnotě nad 700 Kč Vám zašleme slevový kupon na další nákup.(slevový kupon lze uplatnit pouze na nákup v e-shopu nikoliv na osobní odběr či na nákup v prodejně VitaCentrum).

 • 1.3.2018 - Zvýhodněný nákup přes e-shop

  Využijte speciálních akcí na nákup našich přípravků prostřednictvím e-shopu. Více informací a aktuální nabídku naleznete v našem e-shopu. Akce se vztahují pouze na nákup v e-shopu, nevztahují se na osobní vyzvednutí. Při nákupu nad 750,-Kč je doprava zdarma.

 • 27.2.2017 - Změna přepravného na PPL, PPL Parcelshop nebo osobní odběr.

  Doručení prostřednictvím služby PPL na adresu. Tato služba je zpoplatněna částkou 90 Kč. O stavu zásilky a termínu doručení jste informováni prostřednictvím e-mailu a sms. Dodání zboží přímo k Vašim rukám a možnost domluvení se s řidičem na konkrétní hodině dodání. Úhrada je možná při převzetí v hotovosti nebo pomocí platební karty. Osobní odběr na parcelshopu PPL. Služba PPL PARCELSHOP je zpoplatněna částkou 110 Kč. Zboží si můžete nechat zaslat na jeden parcelshopů PPL, kde si následně zboží vyzvednete osobně. Nespornou výhodou je, že si zboží můžete vyzvednout do 7 dnů v otevíracích hodinách výdejního místa. Seznam míst nalezte na www.pplparcelshop.cz. Osobní odběr v prodejně VitaCentrum, Jindřišská 5 - pasáž, Praha 1. Zboží bude uloženo po dobu 7 pracovních dní v otevíracích hodinách prodejny. Ale na osobní odběr se nevztahují akční nabídky přes e-shop.

 • 26.1.2015 - Nově doručení pomocí PPL

  NOVĚ SI MŮŽETE NECHAT DORUČIT ZBOŽÍ AŽ DOMŮ POMOCÍ SLUŽBY PPL, objednáte-li si přes e-shop, nebo zákaznickou linku.