Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Jarmila Dohnalová 9.2.2018
  Dobrý den. Po delší anabázi mi byla diagnostikována fibromyalgie. Projevuje se zejména bolestimi svalů, úponů, vazů. A také velkou únavou a tzv. chřipkovými příznaky bez teplot. Na bolesti pomáhá Zaldiar, který občas beru - když už není zbytí. A také občasně Neurol - když už jsem z toho tzv. na nervy. Jinak beru jen léky na tlat a thyrozol na úpravu činnosti štítné žlázy. Byl by Prodromin vhodný na fibromyalgii? Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, bohužel u této nemoci by Vám přípravek Prodromin s největší pravděpodobností nepomohl.
 • Jaroslava Nováková 5.2.2018
  Dobrý den, prosím o informaci, zda by Rivierin mohl zabránit vstřebávání kalorií přijatých také při pití alkoholu, ne jen jídla? Děkuji.
  Dobrý den, na Váš dotaz není snadné odpovědět. Záleží zejména na tom, zda se jedná o kombinaci piva, vína či destilátu. Pokud dojde ke konzumaci alkoholu bezprostředně po jídle, sníží Rivierin celkový kalorický příjem i s nepatrným podílem na přijatém alkoholu. Vyšší efekt redukce přijatých kalorií by nastal při podání Rivierinu před konzumací alkoholu mimo jídla. Užívání Rivierinu osobami, které pravidelně konzumují alkoholické nápoje má nicméně větší význam pro ochranu sliznic trávicího ústrojí, které alkohol poškozuje, i pro uchování normální střevní mikroflóry, protože alkohol mnoho druhů přátelských bakterií usmrcuje. Účinná látka Rivierinu část alkoholu do sebe nasaje a odvede z těla ven a současně poskytne střevním bakteriím vydatný zdroj výživy.
 • Lubomir 25.1.2018
  Delší dobu trpím zažívacím problémy, chtěl bych zkusit GastroKit, kde jej lze koupit v kamenné lékárně v Ostravě?
  Dobrý den, doplněk stravy GastroKit,(stejně jako všechny naše výrobky), je možné zakoupit nebo vyžádat v kterékoliv lékárně. Každá lékárna má možnost přípravek objednat od některého z velkodistributorů (PHOENIX lékárenský velkoobchod s.r.o. nebo Alliance Healthcare s.r.o.).
 • Monika 4.1.2018
  Dobrý den. Bratr (51) má nádor na mozku bez možnosti operace. Onkologická léčba mu ještě stanovena nebyla a vlastně ani nevíme, zda bude. Chtěla jsem se zeptat, zda by byl preparát Salvestrol Platinum pro něj vhodný a pokud ano, jaké zvolit dávkování. Užívá Fortecortin, Quamatel, Neurol, Cipralex, Fraxiparin inj. Otec má rakovinu prostaty a v současné době dostává injekčně 1x za 4 týdny Firmagon, užívá léky na tlak, cholesterol. Mohl by otec Salvestrol Platinum užívat, pokud ano, jaké dávkování zvolit. A poslední dotaz, kamarádka prodělává biologickou léčbu po rakovině prsu. Je po operaci, chemoterapii a ozařování. Byl by pro ní Salvestrol Platinum vhodný současně s biologickou léčbou nebo až po jejím dokončení? Pokud ano, jaké dávkování by jste jí doporučili?
  Dobrý den, Salvestrol Platinum je vhodný pro všechny onkologické pacienty bez výjimky, protože obsahuje koncentrát rostlinných látek, které člověka před rakovinou prokazatelně chrání a které běžně přijímáme v rostlinné stravě, i když bohužel v extrémně nízkém množství. Praktickou otázkou je pouze výše dávkování přípravku. Dávkování se odvíjí od velikosti nádorového ložiska, případně od souběžně aplikované chemoterapie nebo radioterapie. Pokud je Salvestrol Platinum užíván jako jediný léčebný prostředek, je z hlediska dávkování důležité, aby byl nemocný opakovaně vyšetřen, zda dochází k ústupu nádoru. Vyšetření se obvykle provádí jednou za 2- 3 měsíce. Pokud účinek přípravku není zjevný, dávkování se zvyšuje. U Vašeho bratra by mělo být počáteční dávkování 3 kapsle za den. Pokud bude nasazena chemoterapie, budou stačit 2 kapsle za den, užívané jen ve dnech, kdy chemoterapie neprobíhá. Váš otec by mohl začít také s dávkováním 3 kapslí za den. Vaší kamarádce by stačila 1 kapsle za den, za předpokladu, že biologická léčba bude úspěšná. Přípravek může užívat souběžně s biologickou léčbou.
 • mirek 13.12.2017
  Smí přípravek Pro Vigor užívat i ,, cukrovkář,, ?
  Dobrý den, tento přípravek mohou užívat i diabetici.
 • Lída 27.11.2017
  Dobrý den, dlouhodobě mám problém s usínáním, např.ještě ve 3,4 hod. nespím. Pracuji na směny, jsem v přechodu, jsem trombofilik /MTFR/ a mám glaukom. Občas užívám Neurol. Sice zabere, ale neměla bych ho užívat ani jiná hypnotika, neboť zvyšují tlak v očích. Jak je to u L-Tryptofanu? Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, L-Tryptofan přispívá ke zklidnění mysli i k prohloubení spánku, ale závažnou poruchu usínání nepomůže vyřešit. Tady může účinně pomoci Melatonin, který lze zakoupit v lékárnách nebo na objednávku. Melatonin není návykový a může do jisté míry působit i proti glaukomu. Jeho dávkování lze přizpůsobit individuální potřebě. Malatonin si tělo vyrábí i díky L- tryptophanu, ovšem v poměrně malém množství. Melatonin jako doplněk stravy lze užívat souběžně s L- Tryptofanem, ale není to nutné.
 • Eva Plšková 23.11.2017
  Dobrý den, manžel je po hluboké mozkové stimulaci pro Parkinsonovu chorobu, prosím o radu, zda by byl vhodný nějaký přípravek na zlepšení jeho stability a tím zabránění možným pádům.Děkuji.
  Dobrý den, bohužel v sortimentu doplňků stravy není žádná látka, která by mohla přispět ke zlepšení stability u Vašeho manžela. V tomto ohledu může pomoci pouze vhodná volba antiparkinsonik a rehabilitační cvičení.
 • Lenka 16.11.2017
  Dobry den. je mozne uzivat Stressblock a Memokit i v pripade ze clovek uziva Warfarin na redeni krve a leky proti srdecnim arytmiim? Mnohokrat dekuji predem za odpoved
  Dobrý den, ano, je možné oba přípravky užívat.
 • Martina Kovaříková 24.10.2017
  Dobrý den,chtěla bych se zeptat může se Prodromin užívat zároveň s Wobenzymem,Děkuji za odpověď
  Dobrý den, ano přípravek můžete užívat současně.
 • Lenka Šedivá 13.10.2017
  Dobrý deň,mohla by salvestrol uzivat aj 8 rocna dcerka?ak ano v akych davkach?je po operacii nadoru na mozgu zarial bez onkolog.liecby.dakujem
  Vaše dcera může Salvestrol Platinum užívat. Dokud nebude léčena konvenční terapií (chemoterapií), měla by užívat 2 kapsle za den. Pokud jí bude nasazena chemoterapie, měla by s užíváním pokračovat při 1 kapsli denně, ovšem ne ve dnech, kdy bude podstupovat léčbu. Salvestrol může významně omezit nežádoucí účinky chemoterapie.