Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Klára 4.12.2018
  Dobrý den, trpím od porodu prvního syna panickou atakou, nejvíce se projevuje pokud jsem s dětmi sama, nebo pokud bych měla někam jet sama. Antidepresiva brát nechci, přiznám se, že jsem to zkusila, ale dostala jsem pravděpodobně serotoninovy šok, takže bych uvítala jinou cestu. Myslíte, že na daný problém může pomoct Váš L Tryptophan? Popřípadě s čím dalším by se dal nakombinovat aby účinek byl co nejvyšší? A ještě se zeptám, jelikož jsem opatrná i v braní jakýchkoliv doplňků stravy, může nastat nějaký šok, nebo nežádoucí účinek? Děkuji za odpověď
  Dobrý den, L-Tryptofan Vám může pomoci úzkostné stavy zvládat, ale zaručit to nelze. Jeho užívání lze posílit užíváním extraktu z kořene kozlíku lékařského. V nejbližší době budeme uvádět na trh nový přípravek StillMax, který je určen k navození vnitřního klidu podobně jalo L-Tryptofan, ale mechanismus účinku bude odlišný. Na problém, který Vás trápí by mohla pomoci kombinace obou přípravků.
 • Blanka Pl. 24.10.2018
  Dobrý den,mohu užívat L.tryptofan,když na noc užívám ketylept a esprital? Děkuji.
  Dobrý den, ano L-Tryptofan můžete užívat.
 • Pavel 16.10.2018
  m artrozu leveho kolene III.stup.lekar m dal prasky na bolest,mazat,obinadlo,vazy se uvolnily,koleno se vytaci smerem ven,da se to lecit? Dekuji.
  Dobrý den, artrozu kolenního kloubu lze léčit pouze způsobem, který zvolil Váš lékař. Alternativou léčby je umělá náhrada kloubu, která nemocného zbaví bolesti.
 • maja 15.10.2018
  Dobry den, chci se zeptat, zda mohu uzivat tryptofan a stressblock spolecne s AD Trittico,ktere mam brat pred spanim. Jde mi zejmena o moznost serotoninoveho soku. Pripadne jak mam davkovat? Dekuji
  Dobrý den, ano můžete užívat současně. Serotoninový syndrom zde nehrozí.
 • Jaroslava 4.9.2018
  Dobrý den, mohu užívat Prodromin spolu s Tramalem, Lyricou a Anafranilem? Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, ano můžete užívat.
 • Milan 31.8.2018
  Dobrý den, mám na Vás prosím dotaz. Pracuji jako manažer a jsem dost vytížen. Na zklidnění a spánek beru 3 x denně L - Tryptofan, který mě perfektně pomáhá. Nyní jsem dostal 1 x denně ráno Helicid. Mohu ho prosím kombinovat ráno společně s Tryptofanem? Dále chci začít brát 2 x denně Tribulus terrestris. Nebude se to nějak vzájemně ovlivňovat? Děkuji Vám za odpověď.
  Dobrý den, zmíněná kombinace L-Tryptofanu, Helicidu a Tribulu se vzájemně neovlivňuje. Pro maximální účinek je však třeba užívat L-Tryptofan mimo jídla a Tribulus hned po jídlech.
 • Monika 29.5.2018
  Dobrý den, jak se má správně vysazovat Tryptofan? Může se přestat brát najednou, nebo je třeba jej vysazovat postupně? Děkuji.
  Dobrý den, užívání můžete kdykoliv přerušit. Není třeba vysazovat postupně.
 • Barbora 27.5.2018
  Dobrý den, měla bych dotaz zda tento přípravek můžou užívat diabetici na perorálních antidiabeticích. Děkuji za odpověď
  Dobrý den, bohužel jste neuvedla název přípravku.
 • Jaroslav Remeš 17.5.2018
  mohu užívat Gotu Kola spolu s Warfarinem ?
  Dobrý den, ano přípravek GotuKola můžete užívat i pokud užíváte Warfarin.
 • Ilona 7.5.2018
  Dobrý den , začala jsem užívat L- Tryptofan a chtěla bych se zeptat jestli nebude vadit , když ráno beru Apo ome na žaludek a večer na spaní Magne B6 Děkuji
  Dobrý den, žádný z těchto přípravků nekoliduje s doplňkem stravy L-Tryptofan, proto můžete užívat.