Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Lucie Syrová 23.6.2019
  Dobrý den, lze užívat tryptofan pro lepší spánek 2 tablety půl hodiny před spaním, když beru antidepresiva rivotril 1-1-1/2 a aurorix1-0-1? Špatně spím, usnu tak na 2 hodiny, pak už buď neusnu nebo zase na 2 hodiny. Moc děkuji.
  Dobrý den, pokud užíváte antidepresiva, tryptofan Vám kvalitu spánku pravděpodobně příliš nezlepší. V tomto ohledu by byl vhodnější přípravek Mevalen.
 • Karel Klepal 9.6.2019
  Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy je lepší brát Tryptofan - ráno, anebo večer? Informace na internetu se liší. Tryptofan užívám kvůli úzkostem. Dále pak zda-li je nutné brát Tryptofan na lačno, respektive cca hodinu a půl po jídle nebo před jídlem? Děkuji za odpovědi.
  Dobrý den, přípravek je vhodné užívat kdykoliv v denní době (ideálně 1 kapsle dopoledne a 1 kapsle odpoledne nebo i navečer, denní dávka může být až 3 kapsle). Odstup užití od hlavních jídel nejméně 1 hodinu je nutný pro vstřebání látky. Potrava obsahuje další aminokyseliny, které mají při vstřebání před tryptofanem přednost, takže tělo tryptofan pak nemusí získat nebo se využije pouze snížené množství.
 • Aneta 2.6.2019
  Dobry den, uzivam argofan a prothiaden, myslite, ze muzu zkusit k tomu tento pripravek? Dekuji moc
  Dobrý den, poprosíme o název přípravku o jaký máte zájem.
 • Pavel 25.4.2019
  Prosim mohu uzivat spolu lek ZRALOCI CHRUPAVKU 3OO mg a KALOGEN ? Dekuji..
  Dobrý den, bohužel nemáme informace o přípravcích, které nevyrábíme.
 • Martin 16.4.2019
  Dobrý den ,můžu používat L-tryptofan,když jsem začal brát lék na štítnou žlázu Euthyrox?Děkuji.
  Dobrý den, ano L-Tryptofan můžete užívat.
 • Martin 16.4.2019
  Dobrý den, používám L-tryptofan. Všiml jsem si,že tam máte přelepeny štítek na co se tryptofan používá.
  Dobrý den, složení u L-Tryptofanu je stejné a odpovídá kvalitě, kterou dlouhodobě poskytujeme. Co se týče Evropské unie, tak ano, vždy po přijetí a schválení nových podmínek či zákazu použití určitých slov upravujeme texty na krabičkách.
 • Dagmar Mlýnková 4.3.2019
  Dobrý den, moje fenka má Chiari-like malformaci a syringomyelie. Máte nějakou zkušenost s tímto postižením a užíváním Prodrominu? V současné době bere Prednison, ale je po něm jenom otupělá. Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, s tímto postižením nemáme bohužel žádnou zkušenost.
 • Alena 18.2.2019
  Dobrý den,trpím pár dní nespavosti a každé ráno se probouzim s rychlim dýcháním. Lekar doporucil AD. Jelikoz v minulosti mi po nich bylo hur chtela bych vyzkouset L-Tryptofan. Mohu ho začít spolu užívat s vitaminem B, magnoslov a Femigardem kde jsou bylinky. Jak dlouho mohu užívat L-Tryptofan? A postup vykazování. Dekuji za odpoved.
  Dobrý den, pro zvýšení kvality spánku by byl vhodnější přípravek Mevalen, který je na samotný spánek adresnější. Je možné užívat i současně s L-Tryptofanem, vitamíny skupiny B, magneziem i Femigardem.
 • Zdeněk Tikaal 29.1.2019
  Dobrý den! Jsem po operaci srdce-chlopně+aorta.Užívám wafrarin+verospiron. Mohu použít RIVERIN jako doplněk pro hubnutí.Děkuji za odpověď. R.N. 1949
  Dobrý den, Rivierin můžete užívat, pouze je třeba mezi užitím léků a Rivierinu dodržet odstup alespoň 1 hodinu, jinak může vláknina část léčivých látek absorbovat a snížit tak jejich účinnost.
 • Beata P. 28.1.2019
  Dobrý den. Mohu s Vašim přípravkem L-tryptofan užívat současně Rhodiolu, čaj z třezalky a nyní nově tvrdé tobolky Revalid na vypadávání vlasů? U toho Revalidu je ve složení spoustu látek, že se v tom nevyznám. Děkuji Vám Beata
  Dobrý den, ano můžete užívat současně.