Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Pavel 16.10.2018
  m artrozu leveho kolene III.stup.lekar m dal prasky na bolest,mazat,obinadlo,vazy se uvolnily,koleno se vytaci smerem ven,da se to lecit? Dekuji.
  Dobrý den, artrozu kolenního kloubu lze léčit pouze způsobem, který zvolil Váš lékař. Alternativou léčby je umělá náhrada kloubu, která nemocného zbaví bolesti.
 • maja 15.10.2018
  Dobry den, chci se zeptat, zda mohu uzivat tryptofan a stressblock spolecne s AD Trittico,ktere mam brat pred spanim. Jde mi zejmena o moznost serotoninoveho soku. Pripadne jak mam davkovat? Dekuji
  Dobrý den, ano můžete užívat současně. Serotoninový syndrom zde nehrozí.
 • Jaroslava 4.9.2018
  Dobrý den, mohu užívat Prodromin spolu s Tramalem, Lyricou a Anafranilem? Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, ano můžete užívat.
 • Milan 31.8.2018
  Dobrý den, mám na Vás prosím dotaz. Pracuji jako manažer a jsem dost vytížen. Na zklidnění a spánek beru 3 x denně L - Tryptofan, který mě perfektně pomáhá. Nyní jsem dostal 1 x denně ráno Helicid. Mohu ho prosím kombinovat ráno společně s Tryptofanem? Dále chci začít brát 2 x denně Tribulus terrestris. Nebude se to nějak vzájemně ovlivňovat? Děkuji Vám za odpověď.
  Dobrý den, zmíněná kombinace L-Tryptofanu, Helicidu a Tribulu se vzájemně neovlivňuje. Pro maximální účinek je však třeba užívat L-Tryptofan mimo jídla a Tribulus hned po jídlech.
 • Monika 29.5.2018
  Dobrý den, jak se má správně vysazovat Tryptofan? Může se přestat brát najednou, nebo je třeba jej vysazovat postupně? Děkuji.
  Dobrý den, užívání můžete kdykoliv přerušit. Není třeba vysazovat postupně.
 • Barbora 27.5.2018
  Dobrý den, měla bych dotaz zda tento přípravek můžou užívat diabetici na perorálních antidiabeticích. Děkuji za odpověď
  Dobrý den, bohužel jste neuvedla název přípravku.
 • Jaroslav Remeš 17.5.2018
  mohu užívat Gotu Kola spolu s Warfarinem ?
  Dobrý den, ano přípravek GotuKola můžete užívat i pokud užíváte Warfarin.
 • Ilona 7.5.2018
  Dobrý den , začala jsem užívat L- Tryptofan a chtěla bych se zeptat jestli nebude vadit , když ráno beru Apo ome na žaludek a večer na spaní Magne B6 Děkuji
  Dobrý den, žádný z těchto přípravků nekoliduje s doplňkem stravy L-Tryptofan, proto můžete užívat.
 • Petra 4.5.2018
  Dobrý den, i já zakoupila Váš přípravek L-Tryptofan. Ale pro to, že jsem již zoufalá ze svého stavu. Objevily se u mně uzkostne stavy, PL doporucila AD Elicea. Po první tablete se prý u mně objevil serotoninovy syndrom. Tudíž mi byla Ad změněna na Mirtazapun 30 mg plus Helex retard na zklidnění. Ani tato AD mi nedělají dobře. Po snížení dávky ze 30 mg na 15 mg, se občas objevil i den, kdy mi bylo celkem dobře. Pokusila jsem se Mirtazapin vysadit úplně, ale od vysazení jsem tři noci vůbec neusnula. Tak jsem se vrátila, ale pouze ke 1/4 Mirtazapinu. K tomu beru Lyricu sirup 1 ml ráno a večer a Apo Gab 100 mg i tabletu na noc. Prikoupila jsem Gaba complex. Mam ale stavy, že už ráno se budim strašně nervózní a celý den jsem ve strasnem napětí. Ta nervozita mě provází po celou dobu užívání AD. Užívám cca 10 týdnů. Myslíte, že mi může L-Tryptofan pomoci? Děkuji mockrát.
  Dobrý den, užívání L-Tryptofanu je vhodné i při mírných úzkostných stavech. Pokud jste ovšem začala užívat několik antidepresiv, účinek L-tryptofanu nejspíše nepocítíte v potřebné míře, protože antidepresiva působí intenzivněji.
 • Helena 17.4.2018
  Dobrý den, zkusila jsem krátkodobě užívání L-Tryptofanu kvůli psychickým potížím, které vyvolávají nepříjemné stavy - bušení srdce, arytmie, dušnost, stažené svaly, časté močení. Také mám potíže se spánkem. Po usnutí se probudím s bušením srdce a nemohu znova usnout. Antidepresiva nesnesu vůbec kvůli nežádoucím účinkům. Po týdenním užívání L-Tryptofanu vždy po jídle se u mne začaly objevovat bolesti žaludku a nevolnost. Mohou tyto potíže souviset s užívání L-Tryptofanu, popř. prosím o radu, jak užívat nebo s čím kombinovat. Zpravidla je mi špatně po všech lécích a některých doplňcích stravy i když je užívám společně s jídlem.
  L-Tryptofan není vhodné užívat po jídlech, jinak se snižuje účinek, protože jeho vstřebávání zablokují aminokyseliny obsažené ve stravě. Čím je časový odstup užití dávky od jídel větší, tím větší je i účinek. ( ideální je užít na poloprázdný žaludek - což znamená užít současně se soustem jídla nebo sladkosti).