Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Dotazy týkající se zboží L-Arginin

Přidat dotaz   
 • Franta 13.9.2016
  Dobrý den,dotaz proč není L-Arginin vhodný pro děti a mladé lidi do 25 let, těhotné a kojící ženy? Děkuji za odpověd
  Dobrý den, L-Arginin má lehce anabolické účinky a u těchto skupin osob, na které se ptáte, není důvod pro takové užívání. Z toho důvodu ani nebyly prováděny studie na těchto skupinách osob a nelze tak jednoznačně potvrdit, jaký efekt a dopad by užívání u nich mělo.
 • Hana 31.7.2015
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na užívání léku L Arginin. Dostala jsem doporučení k užívání pro účinky zvýšené produkce oxidu dusíku, avšak na obale je uvedeno, že není vhodný pro lidi se zvýšeným výskytem oparů, což je bohužel můj případ. Existuje jiné riziko než případně častější výskyt tvorby oparů během užívání? Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, u L-Argininu je opravdu zvýšené riziko výskytu oparů. Jiné riziko spojené s jeho užíváním není známo.
 • Mirek 25.6.2015
  Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jestli bych mohl užívat přípravek L-Arginin s ohledem na léky,které v současnosti beru.Jsou to: Ramipril Actavis ,Stacyl ,Agen ,LipFix ,Betaloc ZOK ,Glyclada.Srdečně děkuji za odpověď.
  Dobrý den, bohužel neuvádíte, co konkrétně od užívání L-arginiu očekáváte. Pokud se jedná o jeho účinek na regulaci krevního tlaku, nemůže nahradit léky, které již na tento problém užíváte a ani s nimi spolupůsobit k dosažení stejného efektu. Pokud by jste chtěl L-arginin užívat jako prostředek k efektivnějšímu fungování imunitního systému nebo k uchování svalové hmoty za účelem lepší fyzické kondice, pak Vám jeho užívání může přinést prospěch. Užívání se s uvedenými léky vzájemně nevylučuje.