Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Zdeněk 2.9.2015
  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je Lykopen vhodný užívat na zvětšení prostaty a zvětšená játra,zda bude mít nějaký účinek. Nebo co byste doporučli případně něco jiného. Děkuji moc za odpověd Zdeněk.
  Dobrý den, lykopen Vám můžeme doporučit, jeho účinek je však v tomto případě zejména preventivní povahy a ke zmírnění či pozastavení zhoršování stavu. Nelze očekávat přímé zlepšení.
 • Tamara 1.8.2015
  Dobrý den, prosim je možné užívat Brahmi když uzivam euthyrox (štítná žláza)? Dekuji
  Dobrý den, Brahmi můžete bezpečně užívat.
 • Jana 29.7.2015
  Dobrý den, zajímá mě zda lze, v případě problémů s polykáním kapsli L-Tryptofanu otevřít, obsah spolknout přímo, či rozmíchat ve vodě,džusu nebo jogurtu. Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, ano, v případě potíží s polykáním je možné obsah kapsle vysypat, spolknout přímo a zapít.
 • Hana Jarathová 5.6.2015
  Dobrý den, mám polyneuropatii momentálně neberu žádné léky, mohu užívat prodromin?
  Dobrý den, Prodromin můžete užívat.
 • Honza 5.5.2015
  Dobry den, Chtel bych se zeptat, zda a kolik mg je kofeinu v pripravku tea essence ? Dekuji H.
  Dobrý den, Tea essence kofeinu obsahuje 0-3mg.
 • frantiska sztablova 23.4.2015
  Dobrý den, beru warfarin 0,5mg, citalon, moduretic a propanorm a chci začít užívat BRAHMI, a proto se ptám je možné přípravek užívat i při těchto lécích? Děkuji.
  Dobrý den, Brahmi můžete bez obav užívat.
 • Marie Heřmanová 16.4.2015
  Prosím o vyjádření, zda přípravek Prodromin je možné užívat při současném užívání léků na ředění krve (Warfarin, Clopidogrel, Aspirin atd.) Mám obavy, aby nešlo o kontraindikaci. Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, v tomto případě lze Prodromin bez problémů užívat. Nejedná se o kontraindikaci.
 • Jana Macková 16.2.2015
  Dobrý den, prosím o radu, zda lze užívat současně Cipralex a Gotukolu - tinktura z pupenů? Děkuji moc.
  Dobrý den, ano, cipralex s Gotukolou můžete užívat.
 • Jana Látalová 16.2.2015
  Dobrý den, můžu užívat Tryptofan 3 x 1 + Pyridoxin 1 x 1 dlouhodobě? Antidepresiva mi způsobují suchost v ústech a bolest hlavy (léčím se s migrénami dlouhodobě), můžu k tomu užívat Melatonin (mám problémy s usínáním - někdy skoro nespím), který mám ze Slovenska?
  Dobrý den, ano, tyto přípravky lze kombinovat.
 • Eva Škarková 9.2.2015
  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela PRODROMIN, ale nemohu jej v Brně sehnat, v lékárnách, kde jsem byla o něm vůbec nevědí, i když přípravky od Brainway běžně mají. Je nějaký problém ve výrobě? Případně, kdo jej v Brně odebírá? Děkuji Eva
  Dobrý den, Prodromin je běžně k dostání (příp. na vyžádání) v lékárnách. Do lékáren jej dodáváme skrze velkodistributory, takže pokud Vám v lékárně sdělí, že jej nemají na skladě, tak požádejte, aby jej objednali. Maximálně se může stát, že velkodistributor nemá přípravek skladem a nemůže jej tak dodat do lékáren, v takovém případě ale prodlení může být maximálně v řádech pár dnů, než opět od nás doplní sklady. Jinak si přípravek můžete objednat přímo od nás, na našich webových stránkách www.bwy.cz, nebo na zákaznické lince.