Dotazy zákazníků

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Alena 22.6.2021
  Dobrý den, mohu užívat současné přípravek Brahmi a Tribesterol? Děkuji.
  Ano, je možné i současné užívání.
 • Lenka 11.5.2021
  Prosím o radu, dá se užívat váš výrobek Brahmi spolu s přípravkem na předpis Kognezil na stařeckou demenci? Děkuji.
  Dobrý den, je nepravděpodobné, že by souběžné užívání Kognezilu a Brahmi mohlo u uživatele vyvolat jakékoli nežádoucí účinky, protože mechanismus účinků obou přípravků je zcela odlišný. Je ovšem otázkou, zda stupeň demence není natolik pokročilý, že by se účinek Brahmi nemusel zřetelně projevit. Není nám známo, že by se někdo pokoušel tuto kombinaci odzkoušet.
 • Zdeněk Tikaal 29.1.2021
  Dobrý den! Jsem po operaci srdce-chlopně+aorta.Užívám wafrarin+verospiron. Mohu použít RIVERIN jako doplněk pro hubnutí.Děkuji za odpověď. R.N. 1949
  Dobrý den, Rivierin můžete užívat, pouze je třeba mezi užitím léků a Rivierinu dodržet odstup alespoň 1 hodinu, jinak může vláknina část léčivých látek absorbovat a snížit tak jejich účinnost.
 • Jaroslav Remeš 17.5.2020
  mohu užívat Gotu Kola spolu s Warfarinem ?
  Dobrý den, ano přípravek GotuKola můžete užívat i pokud užíváte Warfarin.
 • Lubomir 25.1.2020
  Delší dobu trpím zažívacím problémy, chtěl bych zkusit GastroKit, kde jej lze koupit v kamenné lékárně v Ostravě?
  Dobrý den, doplněk stravy GastroKit,(stejně jako všechny naše výrobky), je možné zakoupit nebo vyžádat v kterékoliv lékárně. Každá lékárna má možnost přípravek objednat od některého z velkodistributorů (PHOENIX lékárenský velkoobchod s.r.o. nebo Alliance Healthcare s.r.o. ).
 • mirek 13.1.2020
  Smí přípravek Pro Vigor užívat i ,, cukrovkář,, ?
  Dobrý den, tento přípravek mohou užívat i diabetici.
 • Karolína 19.4.2019
  Dobrý večer mám dotaz ohledně přípravku rivierin jelikož jsem přibrala asi 25kg chtěla bych ho vyzkoušet na hubnutí ale bojím se jelikož nevím jak funguje kolik můžu vypít tekutin po užití léků a kolik a po případně co mohu jist jsou naka omezení v jídle vstřeba se úplně v žaludku nebo ne po nake době během dne dekuju
  Dobrý den, Rivierin je zapotřebí zapít dostatečným množstvím tekutin, tj. 1 - 2 sklenice. Velké množství vody zajistí, že k rozpuštění kapsle dojde až v žaludku a dojde tak k nasycení. K nabobtnání v žaludku dojde poměrně rychle, proto se doporučuje užít Rivierin cca 20min. před jídlem, Rivierin v žaludku zvětší svůj objem a navodí tak pocit sytosti a zamezí tak většímu přísunu potravin. Pro zajištění většího efektu doporučujeme kombinovat užívání Rivierinu s nízkoenergetickou stravou. Pokud užíváte léky, doporučujeme je užívat odděleně od užití Rivierinu.
 • Lenka 16.11.2017
  Dobry den. je mozne uzivat Stressblock a Memokit i v pripade ze clovek uziva Warfarin na redeni krve a leky proti srdecnim arytmiim? Mnohokrat dekuji predem za odpoved
  Dobrý den, ano, je možné oba přípravky užívat.
 • Martina Kovaříková 24.10.2017
  Dobrý den,chtěla bych se zeptat může se Prodromin užívat zároveň s Wobenzymem,Děkuji za odpověď
  Dobrý den, ano přípravek můžete užívat současně.
 • Zdena 5.9.2017
  Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu večer užít Rivierin a už po něm nejíst. Děkuji Zdena
  Dobrý den, Rivierin je možné užít i tímto způsobem. Přípravek obsahuje přírodní vlákninu, která nabyde v žaludku až 50x (proto je nutné vždy zapít dostatečným množstvím vody), navozuje pocit sytosti. Ale primárně je určen k tomu aby se snížila porce jídla bez pocitu hladu, vláknina na sebe zároveň navazuje cukry a tuky z nestrávené potravy.