Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Ludmila Křivdová 1.6.2016
  Dobrý den chtěla bych vyzkoušet prodromin mám po úrazovou neuropatii a ještě uzivam warfarin nevím jestli mohu užívát prodromin s warfarinem,děkuji za odpověď Křivdová 64 let.
  Dobrý den, ano, prodromin s warfarinem můžete bezpečně užívat.
 • Karolína 19.4.2016
  Dobrý večer mám dotaz ohledně přípravku rivierin jelikož jsem přibrala asi 25kg chtěla bych ho vyzkoušet na hubnutí ale bojím se jelikož nevím jak funguje kolik můžu vypít tekutin po užití léků a kolik a po případně co mohu jist jsou naka omezení v jídle vstřeba se úplně v žaludku nebo ne po nake době během dne dekuju
  Dobrý den, Rivierin je zapotřebí zapít dostatečným množstvím tekutin, tj. 1 - 2 sklenice. Velké množství vody zajistí, že k rozpuštění kapsle dojde až v žaludku a dojde tak k nasycení. K nabobtnání v žaludku dojde poměrně rychle, proto se doporučuje užít Rivierin cca 20min. před jídlem, Rivierin v žaludku zvětší svůj objem a navodí tak pocit sytosti a zamezí tak většímu přísunu potravin. Pro zajištění většího efektu doporučujeme kombinovat užívání Rivierinu s nízkoenergetickou stravou. Pokud užíváte léky, doporučujeme je užívat odděleně od užití Rivierinu.
 • Helena 3.4.2016
  Dobrý den, mohu používat přípravek L-Tryptofan současně s lékem na štítnou žlázu (Letrox 75, 1 x denně)? Děkuji za opověď
  Dobrý den, přípravek L-Tryptofan můžete užívat současně.
 • Zdeněk 2.9.2015
  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je Lykopen vhodný užívat na zvětšení prostaty a zvětšená játra,zda bude mít nějaký účinek. Nebo co byste doporučli případně něco jiného. Děkuji moc za odpověd Zdeněk.
  Dobrý den, lykopen Vám můžeme doporučit, jeho účinek je však v tomto případě zejména preventivní povahy a ke zmírnění či pozastavení zhoršování stavu. Nelze očekávat přímé zlepšení.
 • Tamara 1.8.2015
  Dobrý den, prosim je možné užívat Brahmi když uzivam euthyrox (štítná žláza)? Dekuji
  Dobrý den, Brahmi můžete bezpečně užívat.
 • Jana 29.7.2015
  Dobrý den, zajímá mě zda lze, v případě problémů s polykáním kapsli L-Tryptofanu otevřít, obsah spolknout přímo, či rozmíchat ve vodě,džusu nebo jogurtu. Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, ano, v případě potíží s polykáním je možné obsah kapsle vysypat, spolknout přímo a zapít.
 • Hana Jarathová 5.6.2015
  Dobrý den, mám polyneuropatii momentálně neberu žádné léky, mohu užívat prodromin?
  Dobrý den, Prodromin můžete užívat.
 • Honza 5.5.2015
  Dobry den, Chtel bych se zeptat, zda a kolik mg je kofeinu v pripravku tea essence ? Dekuji H.
  Dobrý den, Tea essence kofeinu obsahuje 0-3mg.
 • frantiska sztablova 23.4.2015
  Dobrý den, beru warfarin 0,5mg, citalon, moduretic a propanorm a chci začít užívat BRAHMI, a proto se ptám je možné přípravek užívat i při těchto lécích? Děkuji.
  Dobrý den, Brahmi můžete bez obav užívat.
 • Marie Heřmanová 16.4.2015
  Prosím o vyjádření, zda přípravek Prodromin je možné užívat při současném užívání léků na ředění krve (Warfarin, Clopidogrel, Aspirin atd.) Mám obavy, aby nešlo o kontraindikaci. Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, v tomto případě lze Prodromin bez problémů užívat. Nejedná se o kontraindikaci.