DOPRAVA

Při objednání zboží prostřednictvím e-shopu i zákaznické linky si můžete zvolit z následujících způsobů dodání:  Pozor prodejna bude v provozu pouze do 30.4.2019 !

1. Osobní odběr v prodejně VitaCentrum Jindřišská 5 - pasáž, Praha 1. Zde Vám bude zboží uloženo po dobu 7 pracovních dnů. Vyzvednout si jej můžete kdykoliv v otevíracích hodinách. Tento způsob dodání není zpoplatněn, zaplatíte tak pouze hodnotu zboží. Na osobní odběr se však nevztahují akční nabídky z e-shopu! Ale můžete využít dalších zvýhodněných nabídek platných pouze v prodejně VitaCentrum. Zvolíte-li způsob dodání osobní odběr v prodejně VitaCentrum, pak je možné zboží uhradit při převzetí v hotovosti nebo pomocí platební karty.  Prodejna bude v provozu pouze do 30.4.2019!

2. Doručení prostřednictvím služby PPL na adresu. Tento způsob dodání je zpoplatněn částkou 90 Kč. O stavu zásilky a termínu doručení jste informováni prostřednictvím e-mailu a sms. Výhodou tohoto způsobu je dodání zboží přímo k Vašim rukám a možnost domluvení se s řidičem na konkrétní hodině dodání.  Od 27.2.2017 je při nákupu zboží v hodnotě nad 750,-Kč přepravné přepravní službou PPL zdarmaV případě, že zvolíte způsob doručení PPL, lze zboží platit při převzetí v hotovosti, i pomocí platební karty.

3. Osobní odběr na parcelshopu PPL. Služba PPL PARCELSHOP je zpoplatněna částkou 110Kč. Zboží si můžete nechat zaslat na jeden z tzv. parcelshopů PPL, kde si jej osobně vyzvednete. Výhodou je, že nejste vázáni na konkrétní hodinu doručení, ale zboží si můžete vyzvednout kdykoliv v otevíracích hodinách daného místa.  Seznam míst nalezte na www.pplparcelshop.cz.   

  • Do PPL ParcelShopu doručujeme výhradně zásilky produktu PPL PARCEL CZ PRIVATE. PPL ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály PPL, proto dobírku nelze uhradit platební kartou, je akceptována pouze platba v hotovosti.
  • Zásilku si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Zásilka bude vydána po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na zásilce. V případě zásilky bez dobírky doručované do obchodní sítě Žabka je po příjemci požadován PIN, který je zaslán v e-mailové a sms zprávě.  Je nutné vyčkat než přijde sms zpráva, že je zásilka na příslušném parcelshopu připravena k vyzvednutí.