DOPRAVA

Při objednání zboží prostřednictvím e-shopu i zákaznické linky si můžete zvolit z následujících způsobů dodání: 

1. Doručení prostřednictvím služby PPL na adresu. Tento způsob dodání je zpoplatněn částkou 90 Kč. O stavu zásilky a termínu doručení jste informováni prostřednictvím e-mailu a sms. Výhodou tohoto způsobu je dodání zboží přímo k Vašim rukám a možnost domluvení se s řidičem na konkrétní hodině dodání. Dodání PPL je do 3 pracovních dnů. Od 27.2.2017 je při nákupu zboží v hodnotě nad 750,-Kč přepravné přepravní službou PPL zdarmaV případě, že zvolíte způsob doručení PPL na adresu, lze zboží uhradit při převzetí v hotovosti i platební kartou.

2. Osobní odběr na parcelshopu PPL. Služba PPL PARCELSHOP je zpoplatněna částkou 110Kč. Zboží si můžete nechat zaslat na jeden z parcelshopů PPL, kde si jej osobně vyzvednete. Výhodou je, že nejste vázáni na konkrétní hodinu doručení, ale zboží si můžete vyzvednout kdykoliv do 7 paracovních dnů od uložení v ParcelShopu v otevíracích hodinách daného místa. Seznam míst nalezte na www.pplparcelshop.cz.    Do PPL ParcelShopu doručujeme výhradně zásilky produktu PPL PARCEL CZ PRIVATE. PPL ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály PPL, proto dobírku  v parcelshopu nelze uhradit platební kartou, je akceptována pouze platba v hotovosti!!! Zásilka bude vydána po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na zásilce. Je nutné vyčkat než přijde sms zpráva, že je zásilka na příslušném parcelshopu připravena k vyzvednutí.

 

Prodejna v Jindřišské ul. byla zrušena. Výrobky můžete objednat přes e-shop Brainway na www.bwy.cz, nebo objednat přes lékárny.  Většinu našeho sortimentu má v nabídce Vitalita.cz, Radlická 617/27 u zastávky Braunova (tramvají 7 nebo 21 z metra Radlická nebo Anděl). Parkovat lze na vyhrazeném místě ve dvoře za prodejnou. e-mail: info@vitalita.cz mobil: 773 507 090  Otevírací doba: po-čt: 9-18 hod. pá: 9 -16 hod.