Nejčastější dotazy

MemoKitdoplněk stravy

přispívá k uchování normální mozkové činnosti více

SloženíFosfatidylserin 150 mg - výtažek ze sojových bobů, výtažek z listu bakopy drobnolisté 100 mg, výtažek z listu pupečníku asijského 75 mg, výtažek z listu jinanu dvoulaločného 20 mg, výtažek z listu vrance pilovitého 5 mg, želatina 68 mg.
Balení60 kapslí / obsah 25,1 g
Učinné látkySchválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
fosfatidylserin výtažek
ze sojových bobů 150 mg

výtažek z listu bakopy
drobnolisté 100 mg

výtažek z listu pupečníku
asijského 75 mg

výtažek z listu jinanu
dvoulaločného 20 mg

výtažek z listu vrance
pilovitého 5 mg
fosfatidylserin v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

výtažek z listu rostliny bacopa drobnolistá, která přispívá k duševnímu zdraví, napomáhá koncentraci, výkonnosti, paměti a proti stresu

výtažek z listu pupečníku asijského, který napomáhá k uchování normální činnosti cévní soustavy, kardiovaskulárního systému, přispívá k duševnímu zdraví a podporuje kognitivní funkce

výtažek z jinanu dvoulaločného který podporuje fyzické a duševní zdraví, paměť, kognitivní schopnosti, duševní rovnováhu, oběhový systém i metabolismus cholesterolu

výtažek z vrance pilovitého v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení
Dostupnostskladem

Výtažek z listu rostliny bacopa drobnolistá, přispívá k duševnímu zdraví, napomáhá koncentraci, výkonnosti, paměti a proti stresu, výtažek z listu pupečníku asijského, napomáhá k uchování normální činnosti cévní soustavy, kardiovaskulárního systému, přispívá k duševnímu zdraví a podporuje kognitivní funkce, výtažek z jinanu dvoulaločného podporuje fyzické a duševní zdraví, paměť, kognitivní schopnosti, duševní rovnováhu, oběhový systém i metabolismus cholesterolu.
sipka
399

Titulní obrázek

MemoKit

Komu je určen

  • Osobám které si chtějí déle uchovávat duševní svěžest.
  • Osobám u nichž se začínají objevovat výpadky paměti a neschopnost udržet pozornost. 
  • Antioxidant, který obsahuje výtažek z listu rostliny bacopa drobnolistá, která přispívá k duševnímu zdraví, napomáhá koncentraci, výkonnosti, paměti a proti stresu, dále obsahuje výtažek z listu pupečníku asijského, který napomáhá k uchování normální činnosti cévní soustavy, kardiovaskulárního systému, přispívá k duševnímu zdraví a podporuje kognitivní funkce, výtažek z jinanu dvoulaločného který podporuje fyzické a duševní zdraví, paměť, kognitivní schopnosti, duševní rovnováhu, oběhový systém i metabolismus cholesterolu.

Dávkování

2 - 3 kapsle za den po jídle. MemoKit se doporučuje užívat po jídle ráno a v poledne. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Upozornění Přípravek není určen dětem, mladistvím, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Fosfatidylserin může obsahovat stopy sojových alergenů. Nedoporučuje se užívat spolu s léčivy či jinými doplňky stravy určenými k podpoře mozkové činnosti bez souhlasu lékaře kvůli možnému předávkování.

Nežádoucí účinky

Nejsou známy. 

Složení kapsle

Fosfatidylserin 150 mg - výtažek ze sojových bobů ( Glycine max ) 20:1, výtažek z listu bakopy drobnolisté 100 mg (Bacopa monieri L.) 30:1,  výtažek z listu pupečníku asijského 75 mg (Centella asiatica URB) 25:1, výtažek z listu jinanu dvoulaločného 20 mg (Gingko biloba L.) 25:1, výtažek z listu vrance pilovitého 5 mg ( Huperzia serrata L.) 30:1, želatina (kapsle) 68 mg.                                                                                                                             

Jak přípravek uchovávat

Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Notifikace

MZ-04.11.2016

Více informací o přípravku: Alzheimer umí překvapit i mladší ročníky